Oto Kilit Tamiri | Pars oto. Oto anahtar, kilit, klima bakım onarım

Takip Edin:

Oto Kilit Tamiri

Otomobil Kapı Kilit Sistemleri

Ana sayfa Firmamız

Pars Oto

Pars Oto17 yıllık deneyim doğrultusunda Çiğli Ata Sanayi Sitesi’nde hizmet vermektedir. Bu doğrultuda her türden araç ve motosiklet için anahtar, kilit ve klima onarımlarını sunmaya devam etmektedir. Odak noktası, araçlara ait kilit mekanizması, anahtarlar ve klimalar olan ekibimiz bu alanda uzman teknik personeli ve son teknoloji cihazlarla yanınızda oluyor.

Araç kullanımını daha güvenli ve konforlu kılmak adına en önemli parçalar olan kilit, anahtar ve klimalar hem otomobil hem motosiklet sahipleri için kritik önem taşıyor. Bu doğrultuda bahsedilen alanlarda güvenilir bir firma arayışında olanları Pars Oto ekibi karşılıyor. İstikrarlı, saygın ve kalite odaklı bir firma olarak İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesinde hizmet veren Pars Oto, benimsediği müşteri merkezli yaklaşımıyla tüm yardımcı donanım gereksinimlerinde aradığınız hizmet kalitesini sunuyor.

               Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Pars Oto, güler yüzlü ekibi ile her başarısında bir adım daha ileriye gitmeyi amaç edinmiştir. İzmir ili sınırları içerisinde müşterilerimizin bulunduğu her yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak firmamızın kalitesini ve farkını müşterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmiştir. Kurulduğu günden bugüne doğru iş, gününde teslim, müşteri memnuniyeti ilkelerini rehber edinen firmamız, bu amaçla yaptığı işleri başarı ile bitirmiştir.