Oto Anahtar Kap Değişimi

               Oto anahtar kap değişimi konusunda, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte otomotiv dünyasında yaşanan değişimler, istisna olmaksızın her donanım ve yardımcı aksamın daha pratik ve şık bir hale gelmesini sağlıyor. Konforun maksimumda olduğu araçlar üretilirken bunların kilit sistemleri ve anahtarları da paralel olarak değiştiriliyor. Aracınızın en önemli parçalarından biri olan anahtar ve kumandanızın kabını değiştirmeyi talep edebilir, böylece hem araç modeline uyumlu hem de daha kullanışlı anahtarlara sahip olabilirsiniz. 

               Kumanda ve anahtar kabının değişiminde pek çok opsiyon sunulmaktadır. Yaygın kullanılan arabalara ek olarak nadir tercih edilen özel modellere de uyumlu görünen pek çok anahtar kabı tasarım bulunmaktadır. Bunlar arasından hem sizin tarzınıza ve zevkinize hem de aracınıza uygun olanı seçebilir, Pars oto farkıyla değişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Anahtar ve Kumanda Kaplarının Yenilenmesi

               Kumanda veya anahtarın dış aksamını yani kabını değiştirerek daha modern görünen bir parçaya sahip olabilirsiniz. Öte yandan herhangi bir çarpma, kaza veya darbe anında anahtarın kabı hasar almış olabilir ve bu durum kullanıma engel teşkil edebilir. Aracınızın anahtarı veya kumandası üzerindeki tuşların sağlıklı şekilde çalışması için kabın da sağlam olması gerekir. Çünkü elektronik bir sisteme dayanan immobilizer araçların anahtar kapları içerisinde çip bulunmakta ve bu çiplerle bağlantı kurularak aracı çalıştırmak mümkün hale gelmektedir. Kabı değiştirerek gözünüze daha hoş görünen bir anahtar tasarımına sahip olabileceğiniz gibi sorunsuz kullanıma devam etmek için de bu hizmetten faydalanmaya gereksinim duyabilirsiniz.

Silikon gibi farklı malzemelerden üretilerek dayanıklılığı ve temizliği kolaylaştırılan anahtar kaplarından farklı renklerde üretilen kap modellerine kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Böylece nedeni ne olursa olsun araç sahibinin dış aksam seçimlerinde özgür olması desteklenir. Elbette bu çeşitlilik sunmak kadar kabın ustalıkla değiştirilmesi ve minimum maliyetle yenilenmenin sağlanması için doğru kişilere başvurmanız önemlidir. Değişim ve yenilenme sonrası aracınızı ve anahtarını kullanmada herhangi bir sorun yaşamamanız için Pars Oto ailesine güvenebilirsiniz. Tüm oto kilit ve anahtar sorunlarında geniş portföyümüzden ve yüksek kalite hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Dilediğiniz zaman uzman ekibimizle iletişime geçerek yenilenmiş, estetik ve kullanışlı anahtarlara sahip olabilir, modele ve talebe uygun modeller arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.