Oto Çilingir Hizmeti

               Oto çilingir hizmeti konusunda, araçların anahtarları veya kumandaları yalnızca aracınıza erişebilmeniz ve seyahate başlamanız için değil, aracınızın güvenliğini sağlamanız için de kritik önem taşıyor. Bu önem doğrultusunda araçların anahtarına son derece dikkatli davransak da beklenmedik anlarda anahtardan veya kilit mekanizmalarından ileri gelen aksaklıklar yaşanabiliyor. Özellikle anahtarını kaybettiği için aracını açamayan veya tam tersi kilitleyemeyenler sektörde sık karşılaştığımız araç sahipleri arasında yer alıyor. Ayrıca kilit mekanizmasındaki arızalar nedeniyle aracınızı park ettiğiniz yerde kilitli kalmanız veya araca binmek için dışarıdan kapıları açamamanız gibi durumlar da söz konusu olabiliyor. Tüm bu durumlarda hasar vermeksizin sizi çözüme ulaştıracak olan uzman servis hizmetlerinin ehemmiyeti öne çıkıyor.

Oto Kapısı Kilit Açma Hizmetleri

Tam donanımlı mobil ekiplerimiz aracılığıyla verdiğimiz hizmet seçenekleri içerisinde en önemlilerinden ve en sık talep edilenlerden biri olan oto çilingir hizmeti, araç kapısını herhangi bir nedenden açamadığınız durumlarda adeta imdadınıza yetişiyor. Günün her saatinde ve şehrin her yerinde yaşayabileceğiniz bu soruna zaman ve mekandan bağımsız şekilde en hızlı hizmet veren ekiplerimizce kısa sürede çözüm bulunuyor.

                İster immobilizerli kilit sistemlerinde ister sustalı anahtarlar ile kullanılan kilit sistemlerinde aracınızın marka ve modeli fark etmeksizin tüm kilit açamama sorunlarında Pars Oto ailesi yanınızda oluyor. Tüm kilit mekanizmalarını ve anahtar tiplerini yakından tanımasıyla soruna hassasiyetle yaklaşan teknik ekibimiz, merkezimizde olduğu gibi sahada da hasarsız ve sorunsuz şekilde en iyi hizmeti veriyor. Aracınızı keyifle ve konforla kullanmaya devam ederken kilit ve anahtar sorunlarından ileri gelen güvenlik önlemlerine dair tüm endişeleri zihninizden silen ekibimiz, yeni ve yüksek teknoloji yardımcı cihazlarıyla aracınızın orijinal yapısını koruyarak tamir işlemlerini gerçekleştiriyor. Her ne zaman ve nerede kilitli kalma ya da kilidi dışarıdan açamama sorunu yaşarsanız yaşayın, sadece bir telefon kadar uzağınızda olan mobil servisimiz anında yanınıza ulaşıyor.

               Kilitli kalan araçlarınızın kendi sistemlerine uygun şekilde onarılmasını sağlayan Pars Oto, memnuniyet odaklı hizmetleriyle bu gibi beklenmeyen tüm acil durumlarda en uygun fiyat tekliflerini sunuyor. Böylece ekonominizi düşünmeden önemli hizmetlerden faydalanabilmeniz mümkün oluyor. Bütçe dostu oto çilingir hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin bizlere telefon numaramızdan ulaşması yeterli oluyor.