Oto Kontak Tamiratı

                Profesyonel ekibimiz aracılığıyla verdiğimiz hizmetlerden biri olan oto kontak tamiratı, araçlarda sık yaşanan ve ciddi mağduriyete neden olan kontak arızalarına çözüm sunmaktadır. Anahtarınızı kontağa yerleştirmeye çalıştığınızda tam olarak oturmadığını hissedebilir, anahtarı yerleştirseniz dahi dönmediğini ve aracın çalışmadığını fark edebilirsiniz. Bu durumda akıllara kontağın kırılmış ve zarar görmüş olabileceği gelmektedir. Direksiyon kilit mekanizmasından ileri gelmesi de son derece olası olan bu kontak problemlerinde bakım ve tamir konusunda uzman servislere başvurmanız gerekir. Pars Oto ekibinin deneyimli personelleri ise tüm kilit, anahtar ve kontak sistemlerinde aradığınız güveni sunmakta, sorunsuz araç kullanımı için gereken her işlem profesyonelce uygulanmaktadır.

Kontak Arızalarında Tamir Hizmeti

Günümüzde pek çok aracın immobilizerle birlikte üretilmesi bu alanda yoğun bir talep oluşturmakta, öte yandan bu araç modellerinin kendine özgü bir çalışma sisteminin bulunması kontak problemlerinde farklı yaklaşımları gerektirmektedir. Bu araçlarda kontak arızaları veya kontak şifre problemleri söz konusu olabilmekte, her durumda aracı çalıştırmak imkansız hale gelmektedir.

               Kontak arızaları yalnızca kontak kutusuna değil, kapı ve kontak şifreleme sistemlerine de odaklanmayı gerektirir. Bu durumda kumanda ve anahtar değişimi gerekebilmekte, bunların yeniden tanımlanmasına gereksinim duyulabilir. Tamamen elektronik olan bu sistemler yüksek teknolojiye sahip donanımlar ile yenilenmekte ve işe hassasiyetle yaklaşmayı gerektirmektedir. Kontak immobilizer beyninin bulunduğu yer olmasıyla elektronik anahtar konusunda uzman kişilerce açılması ve kontrol edilmesi gereken bir aksamdır. Tüm beyin ve çip bakım ile onarım hizmetleri için akla ilk gelen yer ise Pars Oto olmaktadır.
Aracınızın markası ne olursa olsun immobilizer beynin bulunduğu kontağa veya bununla eşleştirilen anahtara dair tüm sorunlarda bizlere ulaşmayı tercih edebilirsiniz. Aracınızın bulunduğu konuma gelen ekibimizin kısa süre içinde uzmanlıkla yaptığı değerlendirmeler neticesinde şeffaf ve ekonomik fiyat politikalarından faydalanarak sorunun anında ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

               Tüm araç modellerinde ve sebebi fark etmeksizin her kontak arızasında uzmanlığıyla yanınızda olan ekibimize ulaşarak kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçeneklerini sunan usta personellerimiz ile aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilir, yalnızca bir aramayla anında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.