Motosiklet Anahtar Tamiri

             Motosiklet anahtar tamiri, Çipli ve çipsiz araç dendiğinde ilk olarak akla otomobil anahtar ve kumandaları gelse de motosiklet dünyasında da aynı teknolojik çeşitliliği görmekteyiz. Motorun kontağına uygun şekilde anahtar yapabilen Pars Oto ekibi olarak immobilizer beynine uyumlu motor kumandaları alanında da en güvenilir hizmetleri vermekteyiz. Hem yeni anahtar yaptırma hem de var olan anahtarın onarımı konusunda destek alabilir, motorunuzu en rahat şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Motosiklet Anahtarı Tamir, Yenileme ve Kopyalama

  Motosiklet anahtarının kaybedilmesi veya hasar almış olması en sık karşılaştığımız sorunlar arasında yer almakta, bu gibi acil durumlarda endişeye kapılmamak için yedek anahtarınızın bulunması önemlidir. İmmobilizer cihazlarımızı kullanarak aracınızın OBD girişinden bilgilere ulaşmakta ve yeni nesil motosiklet kontaklarına uyumlu yedek anahtarları yapmaktayız. Motosiklet anahtar tamiri konusunda yalnızca ruhsat ve motosiklet belgelerinizi alarak aracınızla birlikte gelmeniz ve ihtiyacınızı belirtmeniz yeterlidir.

               Aracınızın beynine işlenen bilgiler doğrultusunda çalışan motosiklet anahtarınızı kaybetmiş ve yedek anahtarınız olmasına rağmen bu anahtarı bulan kişiler tarafından motorunuzun çalınacağı yönünde endişe ediyor olabilirsiniz. Yine bu durumda da profesyonellikle yanınızda olan Pars Oto ekibi ise kısa süre içinde ve son derece uygun fiyatlarla kaybolan anahtar ile yedek anahtar bilgilerini immobilizer beyninden silmektedir. Sonrasında modele uygun anahtar temin edilebilmekte veya yeni anahtar bilgilerinin güvenilir şekilde beyne tanımlanması sağlanmaktadır.

                Motosiklet kumandaları veya anahtarları ile ilgili sık karşılaştığımız bir diğer sorun ise son derece dinamik bir yapıya sahip olan bu araçların anahtarlarının hasar görmesidir. Düşme, çarpma gibi anlarda anahtarın veya kumandanın kabı zarar görmekte, bu durum sağlıklı bir araç kullanımının önüne geçebilmektedir. Eski anahtarınızın pratikliğinden memnunsanız aynı şekilde, değilseniz yenileme amaçlı tarzınıza uygun bir modelle anahtar kabını yenileyen ekibimiz, bu amaçla özel lazer kesim makinalarını kullanır. Böylece tuş ve kontağa yerleştirme rahatlığının en üst seviyesinde yenilenmiş anahtarlara sahip olabilirsiniz.

              Siz de motosiklet anahtarlarına dair tüm bakım, onarım veya tedarik ihtiyaçlarında Pars Oto güvencesini tercih edebilir, hızlı çözümlerden uygun fiyat avantajlarıyla faydalanabilirsiniz. Üstün kalite standartlarında yenilenen, kopyalanan veya temin edilen anahtarlar ile güvenli motosiklet kullanma keyfini yeniden yakalayabilirsiniz.