Oto Anahtar Hafıza Silme

               Oto anahtar hafıza silme konusunda, yeni nesil araçlarda kontak sistemlerinde yer alan elektronik devre immobilizer olarak adlandırılmakta, bu devre aracın çalışması için kullanılan kontak kutusunun içinde bulunmaktadır. Bazı kod ve şifreler kullanılarak kontağın ve anahtarın birbirine eşleştirilmesi gerekmekte, yani bu sistemi kullanabilmek için anahtarların immobilizer beynine kaydedilmesi gerekmektedir. Anahtarı kaybetmeniz halinde ise yeni bir anahtar yapılması, immobilizere yeniden okutulması ve hafızaya işlenmesi gerekmektedir. Pek çok araç sahibi düz kontak yaparak aracına ulaşabileceğini düşünse de immobilizer otomobillerde bu durum mümkün değildir. Çünkü bu anahtar kilit sistemlerinin öne çıkan avantajı düz kontağa imkan tanımaması ve böylece hırsızlığı önlemesidir. Oto anahtar hafıza silme hizmetleri ise anahtarını kaybettiği için aracının çalınacağından endişe edenler için son derece kurtarıcı bir işlemdir.

Anahtar Hafıza Silme Hizmetlerinin Önemi

               Anahtarınızı kaybetmeniz halinde aracınızı çalıştıramayacak olmanız en önemli endişeniz olabilir. Eğer yedek anahtarınız varsa sorunun çözüldüğünü ve yine aracınızı kullanabileceğinizi düşünebilirsiniz. Oysa tam tersi aracınızı unuttuğunuz veya kaybettiğiniz yeri bilmemeniz aracın hafızasından bu anahtarı silmeyi gerektirecek ve yedek anahtar aracınıza anlık olarak erişim sağlamanıza yardımcı olsa da sorununuzu çözmek için yeni bir anahtar bilgisinin kaydedilmesi gerekecektir. Oto anahtar yenileme, onarım, yedekleme ve pil değişimi gibi pek çok konuda verdiği yüksek kalite hizmetlerini anahtar hafıza silme alanında da gösteren ekibimiz araç hafızasından anahtarın silinmesi için tek ihtiyacınız olan yerdir.

               İmmobilizer anahtarların hem yapımı hem de bilgisinin kaydedilmesi modern bilgiler gerektiren ayrı bir uzmanlık alanı olduğundan bu alanda deneyimli ve yetkin ekiplere başvurmanız gerekir. Kısa süre içinde en iyi ve en ekonomik hizmetleri almanızı sağlayan ekibimiz ise bu konuda verdiği güvenle öne çıkmakta, araçlarınızı sorunsuz şekilde kullanabilmeniz için tüm oto kilit ve anahtar gereksinimlerinde yardımcı olmaktadır. Daha önceden araç immobilizer beynine kaydedilen tüm anahtarların silinmesini talep edebilir, aracı aksama olmaksızın kullanmaya devam etmek için yeni bir anahtar temin edilmesi ve kaydedilmesi aşamalarında da firmamızı tercih edebilirsiniz.

Araç belgelerinizin ve ruhsatlarınızın olması halinde yoğunluğa bağlı olarak en kısa zaman içinde kaybolan anahtarın bilgisini silinmekte ve yeni anahtarınız teslim edilmektedir.