Oto Kilit Tamiri | Pars Oto Anahtar, oto immobilizer, oto kontak kilit tamiri

Takip Edin:

Oto Kilit Tamiri

Otomobil Kapı Kilit Sistemleri

Ana sayfa Pars Oto Anahtar

Pars Oto Anahtar

                Pars oto anahtar, araç teknolojilerinin gündelik yaşama olan kolaylıklarını takip etmektedir. Sonuç olarak bu teknolojinin en iyi örneklerinden biri olan smartkey ve oto kumandalı anahtarların tamiri firmamızda  yapılmaktadır. Araç sahiplerinin elektronik ve teknolojik aksama da hakimiyet kuran ekipler konusunda yoğun arayışının ve yüksek beklentilerinin önünü açıyor.

               İmmobilizerli araçların kilit mekanizmaları ve anahtar kumandaları üretildiği araca özgün yapıdadır. Bu sebeple yüksek hassasiyetle ve sorunsuz çalışmaları gerekmektedir. Bahsedilen konu aynı şekilde motosikletler için de geçerlidir.  Aynı şekilde oto kilit ve anahtar mekanizmalarıyla sınırlı kalmayan uzmanlık alanlarımıza motosiklet anahtarı tamiri ve kontak onarımını da eklemiş bulunmaktayız.  Sonuç olarak geniş hizmetlerimizle birlikte, aracınızın sorunsuz şekilde yola devam etmesi için Pars Oto ailesi çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

               Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Pars Oto, oto anahtar ve kilit sistemlerindeki başarısını bir adım daha ileriye gitmeyi amaç edinmiştir. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir.

             Oto anahtar ve kilit sistemleri araçlarımızın en önemli ve en çok kullanılan parçalarıdır. Sonuçta deforme olma ve bozulma yada kaybolması gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Oto anahtarınızı ilk günkü gibi görüntüsüne kavuşturmak ve işlevini tekrar kazandırmak için Pars oto olarak hizmet vermekteyiz. Anahtar ve kilit sistemlerinde herhangi bir sorun ve deforme ile karşılaştığınızda bize ulaşabilirsiniz.